רוצה למכור נכס דיגיטלי?

איך למכור נכס דיגיטלי?

אם הגעתם לעמוד הזה אתם מוכנים למכור את הנכס או העסק שלכם … אתם בטח חושבים לעצמכם כמה שלבים תצטרכו לעבור עד המכירה עצמה ושזה בטח תהליך מאד מסובך , אז הרשו לנו להפיג חששות…זה לא מאד מסובך כשאנחנו בתמונה, להיפך – אתם תגלו כמה התהליך חלק ומסודר.

כדי לפשט את התהליך ולהקל אותו עבורכם, פיתחנו ב Trust The Brokers תהליך מכירה יעיל ומהיר, שלא מסבך אתכם בחוזים ארוכים ודרקוניים, ללא תקופות בלעדיות ארוכות וללא התחייבויות מיותרות.

אצלינו בחברה אין משרדים מפוארים (אולי רקע מפואר בזום 😏).

מה שיש לנו זה קשרים לאנשים שמכירים אותנו כמו גם לקרנות השקעה, חברות וארגונים שמעריכים וסומכים עלינו, האמינות שלנו היא הכלי שבעזרתו אנחנו משתמשים לעזור לכם לסגור עסקאות, למצוא קונים מתאימים ולעשות עסקה שהיא WINWIN לשני הצדדים.

אבל תזכרו שאתם הלקוח שלנו והמטרה שלנו למקסם את המחיר כי אנחנו מרוויחים רק ממכירה מוצלחת!


אז, שיהיה לנו בהצלחה!

עמלות מכירה ודברים חשובים

אחד הדברים שמעסיק הרבה מוכרים זה האם למכור לבד או עם ברוקר.

אחת השאלות שאנחנו תמיד נשאלים היא לגבי עמלות מכירה. מכיוון שאנחנו עובדים רק על בסיס הצלחה, והתשלום שלנו זה אחוז מוגדר מהעסקה, יש לנו אינטרס מובהק לייצג את המוכר ולמקסם עבורו את המכירה.

אנחנו לוקחים תשלום רק אם הנכס נמכר, זאת אומרת אין מכירה = אין תשלום, ולכן לא מעלים על המדף כל עסק.

כל מה שנשאר לכם לעשות זה למלא כאן למטה את הפרטים, ולהיכנס למערכת האוטומטית שלנו שתשלח לכם תשובה בתוך זמן קצר האם העסק עומד בקריטריונים למכירה דרכנו, לאחר מכן תקבלו את תנאי העמלות שלנו והמידע המלא על התהליך ומשם נתקדם.

לקבלת פרטים מלאים מנציג
דילוג לתוכן