Trust the Brokers

סוכנות תיווך למכירת וקניית נכסים דיגיטליים

מוכרים או קונים נכס דיגיטלי? אנחנו כאן כדי לחבר ביניכם!
סוג הנכס
סוג הנכס
מימוש
מימוש
טווח מחיר
סליידר טווח מחיר - slider
$0$6,400,000

למה לבחור בסוכנות שלנו בשביל הנכס שלכם

מכירה או קנייה של נכס דיגיטלי היא לא תהליך פשוט…אתם צריכים למצוא את הקונה/מוכר הרלוונטי, לסנן עשרות אנשים בדרך שחלקם מבקשים מידע רק בשביל ריגול עסקי, להתמודד עם שאלות לא רלוונטיות ועוד ועוד. בדומה לתהליך רכישה או קנייה של נדל”ן גם בתהליך של נכס דיגיטלי, מעורבים גורמים שונים, כל אחד עם האופי והרגישות שלו, במרבית המקרים למוכר יש סנטימנטים רגשיים לנכס שהוא מוכר, ומילה אחת שנאמרה בחוסר רגישות על ידי הקונה או המוכר, יכולה להפיל עסקה באופן מיידי, אפילו אם הנכס הזה הוא התאמה מושלמת לשני הצדדים. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה, עבודה מול אנשים זו המומחיות שלנו, אנו יודעים לעשות את החיבורים הנכונים ולהניע את כל הצדדים להבשלת עסקה בצורה נעימה לכולם. כך שבסופו של דבר, הסיכוי שלכם למכור את הנכס שלכם או לקנות נכס, גבוה בעשרות מונים על פני תהליך עצמאי.
4
shadow

רוצים לקנות נכס?

01
הגדרת הנכס
נציגנו זמינים לרשותך בכל ערוץ תקשורת אפשרי, לאחר שיחה קצרה ובירור צרכים נוכל להבין ממך טוב יותר מה התקציב המיועד, מה סוג הנכס המבוקש, האם זה אתר לידים או אתר איקומרס, האם קהילה או עמוד אינסטגרם וכדו'. ומשם מתקדמים להתאמת הנכס לצורך שלך.
02
התאמת הנכס
לאחר שהבנו בדיוק את התקציב וסוג הנכס, אנו ננסה להתאים עבורך נכס מתוך מאגר הנכסים שנמצאים כעת על המדף. הודות לשיתופי פעולה שיש לנו עם ברוקרים מרחבי העולם, יש לנו גישה לנכסים זמינים גם מברוקרים אחרים, במידה ונמצא נכס שעונה על הצורך שלך נחבר אותך לברוקר השותף שלנו להמשך התהליך.
03
היכרות עם המוכר וביצוע העסקה
לאחר שהתרשמת מהנכס, אנו נחבר אותך לשיחת זום עם בעל הנכס כדי שתוכלו להכיר באופן ישיר יותר, באותה שיחה ניתן לשאול את כל השאלות ולקבל תשובות ישירות מבעל הנכס. לאחר השיחה ובמידה והנכס עונה על דרישותיך, אנחנו נקבל ממך הצעת מחיר לרכישת הנכס, ניכנס לתקופת בדיקת נאותות שבה באחריותך לבדוק את כל ההיבטים של הנכס, ונגשר על פערים בינך לבין המוכר. אנחנו מתחייבים לחתור לסגירת עסקה מהירה וקלה ככל האפשר, לשביעות הרצון שלך ושל המוכר.
תהליך רכישת נכס דיגיטלי מלווה בחששות ובהחלט מדובר בהשקעה בסיכון, אך מהצד השני התשואות הגבוהות בהתאם. קניית נכס בתיווך שלנו הופכת את התהליך המורכב לפשוט הרבה יותר ותמזער סיכונים בצורה משמעותית, כשאנחנו נמצאים באמצע אתם יכולים להיות רגועים שעשינו את כל הבדיקות בצד שלנו על הנכס ושאנחנו שמים כאן את השם שלנו על העסקה, קנו נכס דיגיטלי בתיווך של Trust The Brokers בשביל השקט הנפשי שלכם!
מספר חברים בקהילה
0
מספר עסקאות בוצעו
0
נכסים בתהליך
0
מספר נכסים על המדף
0
איך זה עובד

רוצים למכור נכס או עסק?

3
הערכת שווי ללא עלות
מכירת הנכס הדיגיטלי שלך היא תהליך פשוט כשהוא מתבצע על ידי צוות מקצועי ומנוסה. לאחר שיחה ראשונית עם נציג מטעמנו נבקש ממך למלא את מסמך הערכת השווי ולהוסיף מסמכי P&L (דו"ח רווח והפסד) לשנתיים האחרונות. צוות אנליסטים יעבור על הפרטים ובמידת הצורך יבקש מידע נוסף להשלמת תהליך הערכת השווי, לאחר מספר ימים נחזור עם השווי המוערך לשיווק, ובמידה ותהיה הסכמה נעבור לשלב הבא.
2
חתימה על הסכם תיווך
לאחר שאישרת את הערכת השווי והמחיר מוסכם על כולנו, נעביר לך את הסכם התיווך שלנו לחתימה, ההסכם כולל בלעדיות לתיווך לתקופה של חצי שנה ואחוז התיווך הוא 15% + מע"מ לעסקה של עד $1M.
1
שיווק הנכס שלך עד למציאת קונה והשלמת העסקה
בשלב הזה, אנו מתחילים לפרסם את הנכס שלך בכל ערוצי התקשורת שלנו, ברשותנו מאגר גדול של משקיעים/קונים פוטנציאליים והמטרה שלנו היא להתאים את הנכס שלך לקונה הכי אידיאלי עבורך. אנחנו גם עובדים בשיתוף פעולה עם ברוקרים בארה"ב, אירופה ואסיה ולכן הנכס שלך מקבל חשיפה פוטנציאלית הרבה מעבר לגבולות ישראל. לאחר שמצאנו קונה פוטנציאלי שקיבל את כל הפרטים הראשונים על הנכס, אנחנו נחתור לפגישת וידאו בזום ביחד איתך והקונה שבמהלכה הקונה ישאל את כל השאלות הרלוונטיות עבורו, ובמידה ויש התאמה אנחנו נחתור לסגירת עסקה מהירה ככל האפשר. השלב האחרון הוא מילוי הטופסולוגיה, חתימה על הסכם המכירה והעברת התשלום על ידי הקונה.

שותפות בלעדית ורשמית עם:

Flippa

ראיון עם מנכ”ל Flippa מרקטפלייס הנכסים הדיגיטליים הגדול בעולם , Blake Hutchison חשף בשידור חי את השותפות שלנו לנציגות הרשמית של Flippa בישראל עבור לקוחות ונכסים ישראליים.

 

אנחנו בתקשורת

כתבה על הסוכנות בישראל היום
לוגו מאקו
וואלה כתבה
פודקאסט נכסים דיגיטלים עם עמית אשת
קומרסיישן 70 עם דוד פופוביץ'- יזם איקומרס ושותף ב- Trust The Brokers

נכסים חדשים על המדף

ברשותנו מגוון נכסים רחב מהארץ ומהעולם, כל הנכסים שאתם רואים ברשימה נבדקו ואומתו על ידינו באופן אישי, צוות אנליסטים מסור חקר ובדק את כל הנכסים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמדובר בנכסים איכותיים, ובמוכרים אמינים, עכשיו רק נשאר לחבר ביניכם!
מכירה
250,000.00 ₪
מחיר הנכס
רווח שנתי
100,000.00 ₪
מכירה
1,350,000.00 ₪
מחיר הנכס
רווח שנתי
637,631.00 ₪
מכירה
400,000.00 ₪
מחיר הנכס
רווח שנתי
200,000.00 ₪
דילוג לתוכן