תוכנית שיווק שותפים נכסים דיגיטליים עד 1.5% עמלת תיווך

23

רוצים לעשות כסף ביחד עם הצוות שלנו? 

ברוכים הבאים לתוכנית השותפים והפניות של Trust The Brokers, התוכנית פשוטה ומיועדת לכל מי שרוצה להרוויח כסף ביחד איתנו מהתחום הצומח ביותר בדיגיטל – תיווך בנכסים דיגיטליים.

מה זו תוכנית הפניות או אפילייט?

 למי שלא מכיר את הז’רגון המקצועי, תוכנית אפילייט/הפניות או בשמה השני תוכנית שותפים עשויה להישמע מעט מסובך.

בפועל זה מאד פשוט, זו האפשרות שלכם לקבל כסף עבור תוצאות, יש תוכניות אפילייט במודלים שונים, המודל המוכר ביותר הוא לפי תוצאה / פעולה בשם CPA (תשלום עבור תוצאה),בתוכנית האפיליאט שלנו אתם מקבלים תגמול כספי עבור עסקה שהושלמה ושכספי העמלה הועברו כבר לסוכנות.

אז מה אני צריך לעשות?

מאוד פשוט, אנחנו מחפשים קשרים לאנשים רלוונטיים לנכס או עסק מסויים, רשימת העסקים שיש לנו על המדף היא באתר וגם בתוך קהילת המשווקים בווצאפ אשר מתעדכנת בזמן אמת וגם בפרסומים שלנו מעת לעת בקהילות הפייסבוק.

כל מה שצריך לעשות זה לקשר אלינו מישהו שרלוונטי לנכס או עסק שהתפרסם על ידינו, לקשר אותו לברוקר שפרסם את הנכס ולוודא שנרשמתם תחת הפנייה אצלנו במערכת הפנימית, במידה ומדובר בפרסום בקבוצת הווצאפ יש לוודא שנרשמתם לתגמול אפיליאט לאותה עסקה מול אוהד שפירא המנכ”ל שלנו.

בפייסבוק : m.me/trusthebrokers.
באימייל : hello@trusthebrokers
בווצאפ : 0544904490 או https://bit.ly/ohadwhatsapp

וזהו.

מי שאתם צריכים לקשר צריך לדעת מאוד בכללי איזה נכס מוצע למכירה, ורק להביע עניין לשמוע עוד פרטים לגבי העסקה, משם ינהל את התהליך הברוקר שאחראי על הנכס, אתם כמובן יכולים לשים במעקב שלכם את  כל הפניות ולבדוק מולנו אחת לחודש מה הססטוס, אנחנו בכל מקרה נעדכן רק אם יש עסקה. 

בכדי להצטרף לקהילת המשווקים שלנו יש למלא טופס קצר כדי שנדע קצת יותר עליכם ונוכל לפנות ישירות במידה ונחשוב שיש נכס רלוונטי שתוכלו לעזור לנו לשווק.

לחצו כאן למילוי והצטרפות ומיד בסוף הטופס תועברו לקבוצת הוואצפ, הצטרפו גם אליה לעדכונים שוטפים

מה התנאים של התוכנית שותפים?

התנאים פשוטים מאוד , על עצם הקישור לעסקה הרלבנטית , השותף או המפנה יקבל הוא עד 1.5% משווי העסקי עד סכום בלתי מוגבל , אם לקחת בחשבון שעסקה מינימלית אצלינו הינה 100,000 ש”ח אז התשלום הינו לרוב מעל 1500 ש”ח לעסקה , בעסקה של 1 מיליון ש”ח שזו נחשבת לעסקה גדולה התשלום הינו 15,000 ש”ח

חשוב לדעת שעמלת הסוכנות הינה עד 15% , במקרה שעמלת הסוכנות בעסקאות לדוגמא מאוד גדולות של מיליון דולר היא 10% אז עמלת המפנה נגזרת שלה  , תמיד עמלת הסוכן תהיה 10% בעצם מעמלת הסוכנות ולרוב יהיה ברירת המחדל של 1.5% מסך העסקה.

מועד התשלום הינו בסוף כל קבלת התשלומים עבור העסקה בתשלום אחד בסוף אותו חודש עבור חשבונית/קבלה במידה שאותו מפנה אינו עוסק מורשה או פטור ניתן לקבל שובר BuyMe עד 1000 ש”ח בלבד עבור העסקה.

הבהרות :

  • הליד שהעברתם תקף לעסקה אחד בלבד גם במידה שאותו קונה נכס אחר למשך 6 חודשים מרגע העברת הפנייה.
  • ניתן לעשות הפניות גם לקונה וגם למוכר ולקבל עמלה כפולה.

למה עוד שווה לעבוד איתכם?

תוכנית שותפים Trust The Brokers

אנחנו מאוד מאמינים בתוכנית השותפים הזו שיוצאת לפועל ברמה רישמית. שכבר נעשו דרכה לפחות 3 עסקאות ללא שום תוכנית רישמית ופשוט מאנשים שפנו בצורה פרטית לקשר קונים או מוכרים ותוגמלו , אנחנו נריץ קבוצת ווצאפ יעודית עם שאלות תשובות ונכסים חדשים שיוצאים למכירה כל עוד אין לנו קונה מיידי.

כמו כן בעתיד יהיה הדרכות יחודיות , ומצטיינים במידה שירצו יוכלו להתמודד על מקום בסוכנות בתור מאתרי נכסים.

לשאלות נוספות מוזמנים פשוט לפנות אלינו 

בפייסבוק : m.me/trusthebrokers.
באימייל : hello@trusthebrokers
בווצאפ : 0544904490 או https://bit.ly/ohadwhatsapp

או לשאול בפוסט של התוכנית בתוך הקהילה 

חדש - עסקאות ברוקרים חיצוניים