תוכנית שיווק שותפים נכסים דיגיטליים עד 1.5% עמלת תיווך

רוצים לעשות כסף ביחד עם הצוות שלנו? 

ברוכים הבאים לתוכנית השותפים והפניות של Trust The Brokers, התוכנית פשוטה ומיועדת לכל מי שרוצה להרוויח כסף ביחד איתנו מהתחום הצומח ביותר בדיגיטל – תיווך בנכסים דיגיטליים.

מה זו תוכנית הפניות או אפילייט?

למי שלא מכיר את הז’רגון המקצועי, תוכנית אפילייט/הפניות או בשמה השני תוכנית שותפים עשויה להישמע מעט מסובך.

בפועל זה מאד פשוט, זו האפשרות שלכם לקבל כסף עבור תוצאות, יש תוכניות אפילייט במודלים שונים, המודל המוכר ביותר הוא לפי תוצאה / פעולה בשם CPA (תשלום עבור תוצאה),בתוכנית האפיליאט שלנו אתם מקבלים תגמול כספי עבור עסקה שהושלמה ושכספי העמלה הועברו כבר לסוכנות.

אז מה אני צריך לעשות?

מאוד פשוט, אנחנו מחפשים קשרים לאנשים רלוונטיים לנכס או עסק מסויים, רשימת העסקים שיש לנו על המדף היא באתר וגם בתוך קהילת המשווקים בווצאפ אשר מתעדכנת בזמן אמת וגם בפרסומים שלנו מעת לעת בקהילות הפייסבוק.

כל מה שצריך לעשות זה לקשר אלינו מישהו שרלוונטי לנכס או עסק שהתפרסם על ידינו, לקשר אותו לברוקר שפרסם את הנכס ולוודא שנרשמתם תחת הפנייה אצלנו במערכת הפנימית, במידה ומדובר בפרסום בקבוצת הווצאפ יש לוודא שנרשמתם לתגמול אפיליאט לאותה עסקה מול אוהד שפירא המנכ”ל שלנו.

בפייסבוק : m.me/trusthebrokers.
באימייל : [email protected]

וזהו.

מי שאתם צריכים לקשר צריך לדעת מאוד בכללי איזה נכס מוצע למכירה, ורק להביע עניין לשמוע עוד פרטים לגבי העסקה, משם ינהל את התהליך הברוקר שאחראי על הנכס, אתם כמובן יכולים לשים במעקב שלכם את  כל הפניות ולבדוק מולנו אחת לחודש מה הססטוס, אנחנו בכל מקרה נעדכן רק אם יש עסקה. 

אין צורך להצטרף או להרשם לתוכנית השותפים שלנו , הדבר מתבצע פר נכס ספציפי בלבד , אתם יכולים ליצור קשר באחד הדרכי יצירת קשר בפייסבוק / אימייל / ווצאפ

מה התנאים של התוכנית שותפים?

חשוב להבין , התנאים של התוכנית אינם נתונים למשא ומתן , זה תנאים רגילים בכל סוכנות תיווך בתחום ולא ניתן לדרוש פחות או יותר בשום שלב , בכל עסקה מעורבים כמה וכמה גורמים , אתם יכולים להיות בצד המוכר או בצד הקונה או אפילו בשניהם ואז העמלה פשוט כפולה!

כל שותף שמעביר ליד אנחנו שולחים את העמוד הזה , חשוב לוודא מול הברוקר שהעברתם את הליד שנרשם דרככם , לנו כסוכנות תיווך יש אינטרס מאוד גדול שהשותפים שלנו ירוויחו.

התנאים פשוטים מאוד , על עצם הקישור לעסקה הרלבנטית

השותף או המפנה יקבל הוא עד 1.5% משווי העסקי עד סכום בלתי מוגבל , אם לקחת בחשבון שעסקה מינימלית אצלינו הינה 100,000 ש”ח אז התשלום הינו לרוב מעל 1500 ש”ח לעסקה , בעסקה של 1 מיליון ש”ח שזו נחשבת לעסקה גדולה התשלום הינו 15,000 ש”ח , התשלום תלוי בגובה העמלה שנסגרה מול אותו נכס (ניתן לשאול זאת כמובן).

חשוב לדעת שעמלת הסוכנות הינה עד 15% , במקרה שעמלת הסוכנות בעסקאות לדוגמא מאוד גדולות של מיליון דולר היא 10% או למטה מזה אז עמלת המפנה נגזרת שלה  , תמיד עמלת הסוכן תהיה 10% בעצם מעמלת הסוכנות.

מועד התשלום הינו בסוף כל קבלת התשלומים עבור העסקה בתשלום אחד בסוף אותו חודש עבור חשבונית/קבלה במידה שאותו מפנה אינו עוסק מורשה או פטור ניתן לקבל שובר BuyMe עד 1000 ש”ח בלבד עבור העסקה , לא ניתן לשלם לשותף שאינו עסק מכיוון שאין לו חשבוניות אלא אם בחר להוציא חשבונית דרך אחת החברות שמספקות לשכירים כגון “קל עוסק” או “חשבונית שכיר”.

הבהרות :

  • הליד שהעברתם תקף לעסקה אחד בלבד גם במידה שאותו קונה נכס אחר למשך 6 חודשים מרגע העברת הפנייה.
  • ניתן לעשות הפניות גם לקונה וגם למוכר ולקבל עמלה כפולה.
  • במידה שהקונה או המוכר כבר אצלינו במערכת עד 6 חודשים לפני , העסקה תחשב על השותף שהעביר אותה קודם לכן.
  • במידה שהעברתם איש קשר שאינו העוסק ובעצם יש מתווך נוסף בעסקה אחריות שלכם היא לעדכן אותנו על כך , כי במידה שאותו גורם יבקש עמלה לפי חוקי התוכנית שלנו העמלה היא שלו!

למה עוד שווה לעבוד איתכם?

תוכנית שותפים Trust The Brokers

אנחנו מאוד מאמינים בתוכנית השותפים הזו שיוצאת לפועל ברמה רישמית. שכבר נעשו דרכה לפחות 7 עסקאות ללא שום תוכנית רישמית ופשוט מאנשים שפנו בצורה פרטית לקשר קונים או מוכרים ותוגמלו , אנחנו נריץ קבוצת ווצאפ יעודית עם שאלות תשובות ונכסים חדשים שיוצאים למכירה כל עוד אין לנו קונה מיידי.

כמו כן בעתיד יהיה הדרכות יחודיות , ומצטיינים במידה שירצו יוכלו להתמודד על מקום בסוכנות בתור מאתרי נכסים.

לשאלות נוספות מוזמנים פשוט לפנות אלינו 

בפייסבוק : m.me/trusthebrokers.
באימייל : [email protected]

או לשאול בפוסט של התוכנית בתוך הקהילה 

דילוג לתוכן