תוכנית שיווק שותפים נכסים דיגיטליים עד 1.5% עמלת תיווך

23

 

רוצים לעשות כסף ביחד עם הצוות שלנו? 

ברוכים הבאים לתוכנית השותפים והפניות של Trust The Brokers , התוכנית פשוטה ומיועדת לכל מי שרוצה להרוויח כסף איתנו. אם אתם שואלים למה בעצם אנחנו עושים את התוכנית שותפים , התשובה פשוטה על ידי הקהילה שלנו שהיא של אלפי ועשרות אלפי חברים אנחנו יכולים להגיע לכל אדם רלבנטי בקלות ומוכנים לחלוק מעמלה שלנו.

מזה תוכנית הפניות או אפילייט בעצם?

הרבה פעמים למי שלא מכיר את הז’רגון השיווקי , תוכנית אפילייט , הפניות או שותפים נשמע משהו מאוד מסובך.

בתאכלס  זה פשוט , מקבלים כסף עבור תוצאות , יש תוכניות אפילייט במודלים שונים , המודל המוכר הוא לפי תוצאה / פעולה בשם  CPA שבמקרה הזה הוא עסקה שיוצאת לפועל , אז בעצם בתוכנית אפילייט של הסוכנות שלנו , מקבלים כסף עבור עסקה שיוצאת לפועל בלבד

מה אני תאכלס צריך לעשות?

מאוד פשוט , אנחנו מחפשים קשרים לאנשים רלבנטיים לנכס או עסק מסויים , רשימת העסקים שיש לנו על המדף היא באתר אבל בעיקר בתוך קהילת המשווקים בווצאפ שמתעדכנת בזמן אמת או בפרסומים שלנו מעת לעת בקהילות הפייסבוק.

כל מה שצריך לעשות משווק שלנו שהוא לא ברוקר זה במידה שיש לו אופציה לקשר לנו מישהו שרלבנטי לנכס או עסק שמתפרסם , הוא מקשר אותו לברוקר שמפרסם את הנכס ונרשם תחת הפנייה אצלנו במערכת הפנימית , במידה שזה פרסום בקבוצת הווצאפ זה לרוב מול אוהד שפירא המנכ”ל שלנו.

בפייסבוק : m.me/trusthebrokers.
באימייל : hello@trusthebrokers
בווצאפ : 0544904490 או https://bit.ly/ohadwhatsapp

וזהו.

מי שאתם צריכים לקשר צריך לדעת מאוד בכללי איזה נכס יושב למכירה , ורק להביע עניין לשמוע לגביי זה , משם ינהל את התהליך הברוקר שאחראי על הנכס , אתם כמובן יכולים לשים אצלכם במעקב שלכם את  כל הפניות ולבדוק מולנו אחד לחודש מה הססטוס , אנחנו בכל מקרה נעדכן רק אם יש עסקה. 

בכדי להצטרף לקהילת המשווקים שלנו יש למלא טופס קצר כדי שנדע קצת עליכם ונוכל לפנות ישירות במידה ונחשוב שיש נכס רלוונטי שתוכלו לעזור לנו. 

לחצו כאן למילוי והצטרפות ומיד בסוף הטופס תועברו לקבוצת הוואצפ, הצטרפו גם אליה לעדכונים שוטפים

מה התנאים של התוכנית שותפים?

התנאים פשוטים מאוד , על עצם הקישור לעסקה הרלבנטית , השותף או המפנה יקבל הוא עד 1.5% משווי העסקי עד סכום בלתי מוגבל , אם לקחת בחשבון שעסקה מינימלית אצלינו הינה 100,000 ש”ח אז התשלום הינו לרוב מעל 1500 ש”ח לעסקה , בעסקה של 1 מיליון ש”ח שזו נחשבת לעסקה גדולה התשלום הינו 15,000 ש”ח

חשוב לדעת שעמלת הסוכנות הינה עד 15% , במקרה שעמלת הסוכנות בעסקאות לדוגמא מאוד גדולות של מיליון דולר היא 10% אז עמלת המפנה נגזרת שלה  , תמיד עמלת הסוכן תהיה 10% בעצם מעמלת הסוכנות ולרוב יהיה ברירת המחדל של 1.5% מסך העסקה.

מועד התשלום הינו בסוף כל קבלת התשלומים עבור העסקה בתשלום אחד בסוף אותו חודש עבור חשבונית/קבלה במידה שאותו מפנה אינו עוסק מורשה או פטור ניתן לקבל שובר BuyMe עד 1000 ש”ח בלבד עבור העסקה.

הבהרות :

  • הליד שהעברתם תקף לעסקה אחד בלבד גם במידה שאותו קונה נכס אחר למשך 6 חודשים מרגע העברת הפנייה.
  • ניתן לעשות הפניות גם לקונה וגם למוכר ולקבל עמלה כפולה.

למה עוד שווה לעבוד איתכם?

תוכנית שותפים Trust The Brokers

אנחנו מאוד מאמינים בתוכנית השותפים הזו שיוצאת לפועל ברמה רישמית. שכבר נעשו דרכה לפחות 3 עסקאות ללא שום תוכנית רישמית ופשוט מאנשים שפנו בצורה פרטית לקשר קונים או מוכרים ותוגמלו , אנחנו נריץ קבוצת ווצאפ יעודית עם שאלות תשובות ונכסים חדשים שיוצאים למכירה כל עוד אין לנו קונה מיידי.

כמו כן בעתיד יהיה הדרכות יחודיות , ומצטיינים במידה שירצו יוכלו להתמודד על מקום בסוכנות בתור מאתרי נכסים.

לשאלות נוספות מוזמנים פשוט לפנות אלינו 

בפייסבוק : m.me/trusthebrokers.
באימייל : hello@trusthebrokers
בווצאפ : 0544904490 או https://bit.ly/ohadwhatsapp

או לשאול בפוסט של התוכנית בתוך הקהילה