לא חייבים אתר אינטרנט- כרטיס ביקור דיגיטלי של FixCard לחשיפה אופטימלית

המוצר כרטיס ביקור דיגיטלי חולל מהפכה בתפיסת הכלים והאפשרויות לחשיפה בדיגיטל, לאחר שלאורך שנים ארוכות בעלי עסקים וארגונים שמעו ללא הפסקה עד כמה הם חייבים להקים ולתחזק אתר אינטרנט, ככלי דיגיטלי בסיסי.

מה ההבדל בין אתר אינטרנט לכרטיס ביקור דיגיטלי?

אתר אינטרנט הוא פלטפורמה דיגיטלית רחבה, המספקת לגולשים מידע רב על בית העסק, השירותים והמוצרים, כוללת עמודים רבים אותם יש למלא בתוכן עדכני, רלוונטי ומעניין, מצריך ניתוח תמידי של הרגלי הגולשים ומילות המפתח אותם הם מחפשים בתחום העיסוק, וקידום שלהן בצורה אורגנית או ממומנת, במטרה להבטיח את מיקומו בראש תוצאות החיפוש בגוגל.

לעומתו כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כלי דיגיטלי מעוצב, שנועד להטמיע מידע רלוונטי ובסיסי עבור הלקוחות הפוטנציאלים, ולאפשר נגישות ויצירת קשר מידית במגוון דרכים. כרטיס ביקור דיגיטלי יספק מיקוד ללקוחות, הן במידע המוצג לפניהם, והן באפשרויות היישום והמימוש לקבלת מידע נוסף וליצירת קשר ישיר.

הקשר בין כרטיס ביקור מודפס לכרטיס ביקור דיגיטלי

בעלי עסקים, סוכני מכירות ומנהלי תיקי לקוחות בחסרות שונות, זוכרים את הקופסאות הכבדות בהן הגיעו כרטיסי הביקור המודפסים, החלקים והמרגשים- אשר עטפו את בעליהם בתחושת חשיבות עצמית כאשר שלפו פעם אחר פעם כרטיס הקטן מכף היד, והניחו אותו בידי מכרים,  מתעניינים ואחרים- ככלי ליצירת קשר בהמשך. לעתים כרטיסים אלו הונחו בכניסה לעסקים, בקיוסקים ובמקומות אחרים אשר ועדו לקדם את הפצתם ולעתים ככלי לחשיפה אף חולקו בתיבות דואר מקומיות.

העולם הדיגיטלי חסך הן את הצורך לכתת רגליים ולפזר את הכרטיסים, והן את אפשרויות העיצוב, המידע המפורט בו והחשיפה שהוא מאפשר.

כרטיס ביקור דיגיטלי- יתרונות:

פתרון ירוק – המעבר לכרטיס ביקור דיגיטלי הוא פתרון ירוק, החוסך את המשאבים שבהדפסת מאות ואלפי כרטיסים בשנה, מסייע בצמצום הפגיעה בעצים ובטבע, בתעשיות מזיקות ולמעשה מהווה כלי ידידותי לסביבה תוך שימור משאבים טבעיים.

עלות – בעוד שכרטיסי ביקור הם מוצר מתכלה, אשר נדרש להדפסה חוזרת מדי תקופה, הכרטיס הדיגיטלי מתוכנן ומעוצב פעם אחת- ואין מגבלה על כמות ואופן ההפצה שלו. הכרטיס ניתן לשליחה ללא הגבלה, בעלות חד פעמית שווה לכל נפש.

עיצוב – בשונה מבתי הדפוס שעובדים על קשת צבעים מוגבלת אשר קיימת במכונות הדפוס, עיצוב של כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כחומר ביד היוצר. המעצבים הדיגיטליים זוכים למרחב אומנותי, יכולת לשילוב צבעים וטקסטורות, עיצובים מתקדמים, גופנים שונים ומרחב בלתי מוגבל למידע נוסף.

מודולריות – בשונה מכרטיס ביקור אשר לאחר הדפסתו לא ניתן לשינוי, בעיצוב של כרטיס ביקור דיגיטלי ניתן להטמיע שינויים בכל עת. שינוי של מספר טלפון, הוספת כתובת, פתיחה של עמוד ברשת חברתית נוספת, עדכון לוגו או הוספת כוכבית מבצע- כל אלו ואחרים הם פרטים אשר במקרים רבים מעדכנים ומשתנים, והאפשרות לחשוף אותם באופן מידי אל מול הלקוחות הפוטנציאליים היא נוחה והופכת את הכלי לכלי דיגיטלי חכם.

הפצה – הפצה של כרטיס ביקור דיגיטלי היא נוחה במיוחד ואפשרית במגוון דרכים. ניתן לשלוח את הכרטיס באמצעות הודעות SMS בנייד לכלל אנשי הקשר, כתגובה לשיחה שלא נענתה, בקבוצות הווטצאפ ותוכנות מסרים אחרות, להפיץ ברשתות החברתיות ולמעשה בכל דרך דיגיטלית אחר.

איך יראה מקבל הכרטיס?

עיצוב של כרטיס ביקור דיגיטלי מתבצע באמצעות צוות מתכנתים, מעצבים גרפיים ואנשי שיווק, במטרה ליצור את אמצעי המיתוג האופטימלי והמדויק לכל בית עסק או שניתן לבנות כרטיס בצורה מהירה ופשוטה בעזרת פיקס קארד FixCard עם מערכת אוטומטית ופשוטה לבניית הכרטיס בשלושה קליקים. 

 ניתן להתבסס על כרטיס ביקור תדמיתי, יוקרתי, שיווקי, כרטיס בנימה אישית, בשילוב תמונה או בלעדיה. כלל הברזל בבניית הכרטיס הוא יצירה של כלי נגיש, המספק חוויית משתמש אופטימלית ומאפשר מגוון דרכים נוחות ליצירת קשר. 

קצת על חברת פיקס קארד Fixcard 

פיקס קארד הנו עסק עם מטרה חברתית לשמירה על איכות הסביבה .

לינק לאתר של פיקס קארד להצטרפות: https://fixcard.net/home/he

המטרה של פיקס קארד הנה לקדם עולם ירוק יותר על ידי כך שעל כל כרטיס ביקור דיגיטלי שנוצר מצילים עצים ומקדמים Green World על ידי כך שאנשים מפסיקים לכרות עצים ולהשתמש בנייר ומעבירים את כרטיסי הביקור שלהם לדיגיטל וכך יוצרים עולם ירוק יותר .

בנוסף FixCard הולכים לתרום 5% מהרווחים של החברה לארגון גרין פיס שעוזרת לקדם עולם ירוק יותר לכולם וכל לשמור על הסביבה.

 

לסיכום,

כל בעל עסק היום צריך את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו כי זה הדבר הכי טוב שיש לבעל עסק כשהוא פוגש קולגה ורוצה לשמור על קשר. 

ניתן להדפיס QR קוד שנוצר במערכת ולהדביק על שלטים או שלטי חוצות או פלאיירים.

 

סרטון שמראה את פתיחת הכרטיס בפחות מדקה :

.https://youtu.be/8V_dGB-skqA

 

סרטונים של פיקס קארד מהעולם : 

 

https://youtu.be/fax_yDf9WCM

https://youtu.be/dUNGuD2Qt8w 

דוד פופוביץ

דוד פופוביץ הוא הבעלים ומנכ"ל משותף של Trust The Brokers והבעלים של קהילת יזמי איקומרס בישראל המובילה את תחום האיקומרס בישראל. דוד מוכר כאחד מיזמי האיקומרס המובילים בארץ ומוכר גם בזירה הבינלאומית, עשה אקזיט על מותג האיקומרס הידוע שלו בנישה של הזאבים ומייעץ לעסקים שרוצים לבנות את המותג שלהם אונליין בצורה הנכונה, בין אם בארץ או בחו”ל.

מחפשים את הנכס הדיגיטלי
המושלם בשבילכם?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

אהבתם את הכתבה?
שתפו בקליק
כתבות בנושא
דילוג לתוכן