בואו לעבוד איתנו

 

 

 אנחנו מחפשים כל הזמן אנשים טובים, תמיד! לא משנה מתי אתם רואים את הדף הזה, אנחנו מחפשים אתכם.

מה אנחנו מחפשים? ברוקרים שרוצים להקים לעצמם עסק דיגיטלי בארץ או בחו”ל – סוכנות Trust The Brokers היא הגרסה של רימקס בעולם הנכסים הדיגיטליים.

טאלנט

 סוכנות Trust The Brokers מתעסקת בתיווך עסקאות של נכסים דיגיטליים / עסקים / השקעות בסטארטפים ועוד , כל ברוקר נמצא במחלקה שמתמחה בתחום שהוא ממש מבין בו, לדוגמא חנויות אמזון FBA, איקומרס, סושיאל, אפליקציות ועוד, והוא בעצם מנהל תיק עסקים עצמאי ומרוויח מעסקאות בלבד! אתם בטח שואלים כמה אפשר להרוויח איתנו? התשובה האמיתית היא אין סוף!

כאן למעלה דוגמא לכמה ההעברות בנקאיות לברוקרים שעובדים איתנו על עסקאות שעשו , האמת מדובר פה על עסקה אחת שהיא לא גדולה מידי בשווי של 250000$ שחולקו פה עמלות בשווי של 70,000 ש”ח בפועל לכל המשתתפים ועמלת הסוכנות הכוללת רק על העסקה הזו הייתה מעל 100,000 ש”ח.

ברוקר יכול להגיע עד ל- 45% רווח לעסקה במידה שמצא לבדו את הקונה וגם את הנכס וגם תיווך את העסקה , לדוגמא בעסקה של מיליון ש”ח שהעמלה שלנו עליה היא 150,000 ש”ח הברוקר יקבל 67,500 ש”ח על עסקה אחת בלבד! 

העברות לברוקרים
ההעברה 1

אין פה לינק להשארת פרטים … אחרי שהבנתם מה אנחנו מחפשים ואת פוטנציאל הרווחים שהוא אין סופי פשוט תשלחו לנו מייל ל hello@trusthebrokers.com ותשכנעו אותנו מדוע אתם רוצים להצטרף לצוות שלנו. אין בעיה שאתם לא פנויים ב 100% ההפך, אנחנו מחפשים יזמים שיש להם פנאי לגדול איתנו בנוסף לעסקים שלהם!

במידה שתעברו שיחת סינון עם מנכ”ל הסוכנות, תתחילו את ההכשרה שלאחריה תהפכו לברוקרים מן המניין

חוץ מהכסף כיף אצלינו ממש , אבל את זה תגלו שתתחילו 🙂

אם אתם אנשים מצויינים, ראש גדול, רצון להתעסק בנישה המיוחדת הזו של תיווך, יכולות מכירה ומשא ומתן  מחכים למייל שלכם hello@trusthebrokers.com

דילוג לתוכן