בואו לעבוד איתנו

23

בואו לעבוד איתנו , כן זה הדף הזה שמי שרוצה לעבוד בחברה מסויימת קורה ומחפש איזה משרות פנויות , לרוב שתגיעו לעמוד של חברה כמו שלנו , זה עוד עמוד שמחפש למלא משבצות בתוך מערכת גדולה כדי שמערכת תעשה יותר כסף ומי שעובד ירוויח את המינימום האפשרי. אתם תראו הרבה תפקידים שונים ומדרישות לתפקידים ותצתרכו לשלוח קורות חיים , ואולי יחזרו אליכם ואולי לא.

                                   אצלינו זה לא ככה!

 

אצלינו זה עובד אחרת! קודם כל אנחנו מחפשים כל הזמן אנשים טובים , תמיד! לא משנה מתי אתם רואים את הדף הזה , אנחנו מחפשים אותכם.

ומי שאנחנו מחפשים זה ברוקרים לסוכנות!!! והרבה! בארץ בחו”ל – סוכנות Trust The Brokers היא הגרסה של Rimax בעולם הנכסים הדיגיטליים.

טוליק ודוד
טוליק ודוד
פגישה Trust The Brokers
פגישה Trust The Brokers

מה שסוכנות Trust The Brokers מתעסקת היא בתיווך עסקאות של נכסים דיגיטליים / עסקים / השקעות בסטארטפים ועוד , כל ברוקר נמצא במחלקה שמתמחה בתחום שהוא ממש מבין בו , לדוגמא חנויות אמזון FBA , איקומרס , סושיאל , אפליקציות ועוד , והוא בעצם מנהל תיק לקוח (שזה הכנסים עצמם) ומרוויח מעסקאות בלבד! אתם בטח שואלים כמה אפשר להרוויח איתנו התשובה האמיתית היא אין סוף

כאן למעלה דוגמא לכמה ההעברות לברוקרים שעובדים איתנו על עסקאות שעשו , האמת מדובר פה על עסקה אחת שהיא לא גדולה מידי בשווי של 250000$ שחולקו פה עמלות בשווי של 70000 ש”ח בפועל לכל המשתתפים ועמלת הסוכנות הכוללת רק העסקה הזו הייתה מעל 100000 ש”ח.

ברוקר יכול להגיע עד 40% רווח לעסקה במידה שמצא לבדו את הקונה וגם את הנכס וגם תיווך את העסקה , לדוגמא בעסקה של מיליון ש”ח שעמלה שלנו אליה היא 150000 ש”ח הברוקר יקבל 60000 ש”ח על עסקה אחת בלבד!

העברות לברוקרים

אין פה לינק להשארת פרטים … אחרי שהבנתם מה אנחנו מחפשים ואת הפוטנציאל הרווחים שהוא אין סופי פשוט תשלחו לנו מייל ל hello@trusthebrokers.com ותשכנעו את אוהד המנכ”ל שלנו למה ממש כדי לנו לעבוד איתכם. אין בעיה שאתם לא פנויים ב 100% , ההפך אנחנו מחפשים יזמים שיש להם פנאי לגדול איתנו בנוסף לעסקים שלהם!

במידה שתעברו שיחת סינון עם אוהד , תגיעו לשיחה נוספת איתי (טוליק) והשותף שלי דוד ואחריו תתחילו במיידי!

חוץ מהכסף כיף אצלינו ממש , אבל את זה תגלו שתתחילו 🙂

אם אתם אנשים מצויינים , ראש גדול , רצון להתעסק בנישה הכי מטורפת שיש כרגע , יכולות מכירה ומשא ומתן (למרות שלא מוכרים כלום אלא מחברים) מחכים למייל שלכם hello@trusthebrokers.com